Galvanická žehlička

Stárnutí čeká každého z nás, je však pouze na Vás, jak se proti němu postavíte.

Galvanická žehlička ageLOC Edition NuSkin Galvanic Spa System II je vhodná k vyčištění a vyživení všech druhů pleti. Sama si zmapuje pokožku a podle typy a stavu znečištění si přidává na intenzitě. Rovněž informuje změněným akustickým signálem o místech největšího výskytu toxinů. Kromě hloubkového vyčištění pleti aktivuje štěpení buněk, zprůchodňuje póry, výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů, aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky v obličeji, čímž zeštíhluje obličej. Velmi účinně žehlí vrásky, zpevňuje podbradek, zjemňuje glabelu a hluboké nosoretní rýhy a vyhlazuje drobné vrásky. Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje svaly v obličeji, na krku, dekoltu a na rukou.

Kontraindikace: kardiostimulátor, těhotenství, kovový implantát v hlavě a epilepsie, ošetření nedoporučuje se na poraněnou pokožku.

Ošetření a vyhlazení vrásek Galvanickou žehličkou

okamžitý efekt omlazení pleti a vyrovnání vrásek Žehlička funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu. Pleť vyčistí, rozpustí přebytečný maz, hydratuje, vypíná, vyhlazuje vrásky, je výborná i pro aknózní pleť, zajišťuje mnohonásobné zvýšení účinnosti kosmetických sér (Janssen Cosmetics)

Obličej – odlíčení a tonizace pleti, peeling, zažehlení čistícího séra a zažehlení protivráskového gelu a čistého kolagenu, oční krém, závěrečný krém

45 min 400,- Kč

Ošetření a vyhlazení vrásek galvanickou žehličkou, včetně aplikace masky – odlíčení a tonizace, peeling, zažehlení čistícího séra a intenzivní čištění pleti, zažehlení protivráskového gelu a čistého kolagenu, aplikace masky, oční krém, závěrečný krém

60 min 550,- Kč

Přístrojové vyčištění pleti při kosmetickém ošetření – intenzivní vyčištění ucpaných pórů, redukce akné, zcela šetrné a bez jakéhokoliv zčervenání obličeje

vyčištění pleti 190,- Kč

Kompletní kosmetické a přístrojové protivráskové ošetření 30 +
Odlíčení a tonizace, peeling, barvení řas a obočí (dle potřeby), depilace horního rtu (dle potřeby), přístrojové zažehlení čistícího séra a intenzivní čištění, přístrojové zažehlení protivráskového gelu a kolagenu, masáž obličeje, aplikace masky dle typu , oční krém, vyhlazující sérum, závěrečné ošetření krémem dle typu , základní make-up ( 30+)

120 min 840,- Kč

Kompletní kosmetické a přístrojové protivráskové ošetření 35 +

Odlíčení a tonizace , peeling, barvení řas a obočí (dle potřeby ), depilace horního rtu (dle potřeby ), přístrojové zažehlení čistícího séra a intenzivní čištění, přístrojové zažehlení protivráskového gelu a čistého kolagenu, masáž obličeje a dekoltu, aplikace masky s fíkovým extraktem, sérum s kmenovými buňkami , oční krém, závěrečné ošetření krémem, základní make-up (35+)

120 min 999,- Kč

Exklusivní kosmetické a přístrojové protivráskové ošetření pro náročné 40 +
Odlíčení a tonizace, peeling, barvení obočí, depilace horního rtu (dle potřeby ), přístrojové zažehlení čistícího séra a intenzivní čištění, přístrojové zažehlení protivráskového gelu a čistého kolagenu, masáž obličeje a dekoltu, aplikace kolagenové masky, ampule s liftingovým efektem, oční krém, závěrečné ošetření krémem, základní make-up ( 40 +)

120 min 999,- Kč

 UDĚLEJTE RADOST SOBĚ, SVÝM MILOVANÝM
A VŠEM KTERÉ MÁTE RÁDI !!!