Hroznový rituál posilující imunitu (Janssen Cosmetics)

Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály 50krát silněji než vitamín E a 18krát silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk. Působí tak výrazným způsobem i proti předčasnému stárnutí kůže.

CO VÁS ČEKA PŘÍ RITUÁLU:

  • ošetření celého těla tělovým peelingem, ve kterém vysušená a rozmělněná jádra a slupky tmavých hroznů a lotosových květů vytváří obzvláště vydatnou peelingovou pastu. Mořská sůl přidaná do této pasty zintensivní brusný a mineralizující účinek.
  • následuje masáž 30 – 40 min a krémový zábal s hroznovým extraktem. Přináší tělu rychlou hydrataci, zkvalitní látkovou výměnu, vyhladí a zjemní kůži. Silně aktivuje, stimuluje látkovou výměnu v končetinách, krémově jemná konzistence s jednoduchou a rychlou aplikací, zjemňuje, zklidňuje a vylepšuje pleť, ideálně doplňuje hroznový rituál.
  • nanesení práškové masky s hroznovým vínem. Jemný prášek z hroznových jadérek červených hroznů, zeleného ovsa a kaolinu. Přírodní složky působí v zábalu velmi účinně, vypínají a zpevňují pokožku.
  • na závěr tělového rituálu vmasírujeme do kůže celého těla tělový osvěžující krém s červenými hrozny, mangovým máslem, vitamínem E a bisabololem, který má zvlhčující vlastností.
  • proceduru nemusíte podstoupit celou, můžete si vybrat jen část z celotělového ošetřeni, např.: nohy – stehna, hýždě, břicho nebo dekolt-prsa, krk, atd…
60 minut ošetření 790,- Kč
Cena celkového ošetření za cca 120 min 1 690,- Kč