Metoda RUŠ

O metodě RUŠ jsem zaslechla náhodně na jiném školení, na kterém jsem se snažila vyřešit zdravotní problém – velké bolesti hlavy, migrény. Zkoušela jsem různé metody, čínskou medicínu, léčitele, energetické léčení, ale vše mi ulevilo dočasně, a pak se problémy zase opakovaly. Po absolvovaní prvního kurzu metody RUŠ, jsem nedůvěřivě čekala co bude dál, co bude za měsíc, za dva…, ale ty strašné bolesti už nepřicházely. Proto jsem se rozhodla absolvovat další kurzy RUŠ, abych mohla pomáhat nejen sobě ale i ostatním.

  • Metoda RUŠ je zkratka pro Rychlá a Účinná změna Skutečnosti. Je rychlá, přehledná, jasná a přináší výsledky.
  • Metodou RUŠ dají se vyřešit problémy psychické (emoční), fyzické (tělesné), mentální (myšlenkové).

Co všechno se dá metodou RUŠ vyřešit?

Řeší osobní problémy s lidmi, kteří jsou víceméně spokojení a v jejich životě „skřípe“ jen něco málo a chtějí svůj život zkvalitnit, zlepšit, žít spokojeně ve všech oblastech života.
Vyřeší také jakékoliv prožité trauma. Jestliže vám někdo ublížil (při přepadení, znásilnění, vyloupení…), nebo jste někomu ublížili vy (například při dopravní nehodě), pak tuto zátěž vyřeší úplně, jakoby se to nikdy nestalo. Přitom je lhostejné, jak dávno nebo nedávno k situaci došlo.

Během práce s ní dojde k uvědomění, poznání, pochopení souvislostí, a k odpuštění ostatním i sobě samému.

Klienti vyřeší krizi ve vztahu (i tu finanční), jakékoli starosti, obavy , strachy, fobie, i sociální fobii, úzkosti, lítost, smutky, depresi, stres, vztek, nenávist, hněv, žárlivost, závist, prožitý šok, pocit samoty, nelásky, odloučení, marnosti, pocit vyhoření, strach ze smrti, strach z utrpení a bolesti, myšlenky na sebevraždu, anorexii, bulimii, alergie, bolesti hlavy i migrény, trauma z rozvodu i rozchodu – ať už k němu došlo nebo ještě ne, z potratu, úmrtí blízkého člověka i milovaného zvířátka, a jakékoliv zdravotní problémy. (Převzato od Karel Nejedlý – autor metody).

Nejdůležitější ze všeho je asi abyste se opravdu rozhodli pro změnu aby jste pomohli sami sobě. Svěřit se kvalifikovanému odborníkovi a být otevřený, nestydět se vůbec přiznat si jak věci vnímáte…

Profesionální přístup zaručuje diskrétnost a ráda se pokusím Vám pomoci.

Cena sezení: po domluvě, podle potřebného času, s ohledem na Vaše individuální potřeby.