Regenerační rituál s mořskou řasou

REGENERÁČNÍ RITUÁL S MOŘSKOU ŘASOU ( Janssen Cosmetics )

1 kg mořských řas obsahuje účinné látky asi jako 100.000 litrů mořské vody se všemi důležitými minerály, aminokyselinami, stopovými prvky, vitamíny a antioxidanty. Obsah účinných látek závisí na druhu řasy – rozlišuje se přibližně 20.000 druhů. Je-li pokožka ošetřena přípravkem bohatým na účinné látky mořských řas, optimálně se zregeneruje: aktivuje se látková výměna a pokožka se hydratuje a zpevňuje.

Laminaria Digitata patří do čeledi hnědých řas. Daří se jim především v mořských hlubinách s mírným prouděním a mírnými teplotami. Například u bretaňských břehů, kde je jimi porostlý rozsáhlý prostor na mořském dně. „Sklízí se“ z lodi, a to každoročně od května do září.

Také ve formě prášku je Laminaria Digitata obzvláště bohatá na minerály, stopové prvky a vitamíny. Významný je především obsah jódu a magnézia, který je mnohem vyšší než v zelenině. Je-li pokožka ošetřena tímto přípravkem bohatým na účinné látky, optimálně se zregeneruje: aktivuje se látková výměna a pokožka se hydratuje a zpevňuje.
CO VÁS ČEKA PŘÍ RITUÁLU :

– ošetření celého těla peelingovou mořskou soli. Najemno rozemleté krystalky obohacené o výtažek z mořských řas Laminaria nabízí účinný prostředek k odstraňování ztvrdlé kůže.
– následuje masáž 30 – 40 min a krémový zábal s mořskými řasami který má zeštíhlující efekt.
– zahřívací tělová maska s mořskou řasou. Působením tepla, má obzvláště uvolňující charakter. Rozehřátá pleť vstřebává velmi příznivě aktivní látky z výtažků z řas. Zabal do fólie a deky. Nakonec opláchnuti nebo umyti.
– na závěr wellness rituálu lehce vetřeme do kůže celého těla tělový krém s mořskou řasou, vitamínem E a makadamovým olejem.
Závěrečný tělový krém s mořskou řasou vhodně doplňuje řadu „Keltská péče“ s mořskou řasou. Obsažený tuk z ořechu makadamia a mandlový olej se výborně vstřebávají a nezanechávají mastný film. Dostatek vlhkosti zprostředkují mořské řasy a vlhkostní složky. Proti oxidačnímu stresu, účinkuje obsažený vitamín E, zdrojem energie pro buňky jsou i linolová a linoleová kyselina.
Přípravek se výborně hodí na pěstění vysušeného kožního povrchu, ideálně doplňuje tělový wellness rituál s mořskou řasou. Po aplikaci nezanechává mastný film, dobře se vstřebává a voní jemně a svěže.

Proceduru nemusíte podstoupit celou, můžete si vybrat jen část z celotělového ošetřeni,např.: nohy –stehna, hýždě, břicho nebo dekolt-prsa, krk, atd…
60 minut ošetření……….790 Kč

Cena celkového ošetření za cca 120 min – 1490 Kč

UDĚLEJTE RADOST SOBĚ, SVÝM MILOVANÝM A VŠEM KTERÉ MÁTE RADÍ !!!