Relaxační zkrášlující čokoládový rituál (celotělové ošetření)

Obsažený theobromin je alkaloid s podobným účinkem jako kofein, krevní cévy se rozšiřují a aktivuje se látková výměna. Čokoláda zlepšuje celkový pocit blaha. Aktivuje v mozku dopamin – hormon štěstí. Mimo jiné dodává čokoláda polyfenoly, které chrání cévy a bojují proti oxidačnímu stresu. Čokoláda velmi jemně působí na pokožku a to díky vitamínům, minerálům, koenzimům a antioxidantům, což se očividně projevuje na vzhledu i vnitřní struktuře pokožky.

Způsobuje pozitivní náladu, uklidňuje, potlačuje celulitidu, tonizuje, vyhlazuje pokožku a tím zabraňuje jejímu stárnutí.

CO VÁS ČEKA PŘÍ RITUÁLU

  • ošetření celého těla tělovým peelingem se slupkami s kakaových bobů. Peelingová pasta obsahuje slupky kakaových bobů, pomerančovou hmotu a sůl. Umožní, aby účinné látky mohly snadněji vstupovat do pokožky a napomáhá látkové výměně.
  • následuje masáž 30 – 40 min a krémový zábal krémovým masážním přípravkem s kakaa, který odplavuje toxické látky, a uvolňuje stuhlost svalů. Působí i proti celulitidě.
  • tělová kakaová maska. Rovnoměrně rozetření po těle. Uzavření fólii a přikrytí dekou. Doba působení je zhruba 20 minut. Poté umytí teplou vodou nebo osprchování. Kakao vydává své nezaměnitelné aroma a nabízí zároveň „zdroj živin“ pro kůži. Okamžitý tepelný efekt umocní prožitek celkového zábalu, která výborně odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlost svalů a tak má kladný vliv na získání dobré nálady. Působí i proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.
  • zábal do folie a deky. Doba působení zhruba 20 min. Poté umytí teplou vodou nebo osprchování.
  • na závěr péče Wellness nanesení tělového mléka s čokoládou a jemná vmasírovaní do pokožky. Tělová emulze s kakaem, jojobovým voskem a vitamin E zanechává pokožku jemnou, vláčnou a nádherně vyhlazenou.
Cena celkového ošetření za cca 120 min 1 490,- Kč

Proceduru nemusíte podstoupit celou, můžete si vybrat jen část z celotělového ošetřeni,např.: nohy –stehna, hýždě, břicho nebo dekolt-prsa, krk, atd…

60 minut ošetření 790,- Kč

UDĚLEJTE RADOST SOBĚ, SVÝM MILOVANÝM A VŠEM KTERÉ MÁTE RADÍ !!!