Ultrazvukové špachtle

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE je velmi oblíbenou pomůckou v mnoha moderních kosmetických salonech.
Jemné pulsy masírují pokožku, čímž jí navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Díky této unikátní technologii, která využívá principu jemných ultrazvukových pulsů pronikajících přímo do pokožky, dokáže ultrazvuková špachtle ochránit před předčasným opotřebením a zestárlým vzezřením Vaší pleti. Odstraňuje staré odumřelé buňky, hloubkově čistí a působí rovněž i jako prevence před vznikem akné.
Při používání ultrazvukové špachtle se zároveň aktivuje metabolismus a lymfu, což zajistí pleti přísun nezbytných živin a vody, takže pleť potom není vysušená, ale zvlhčená a jemná. Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk (princip peelingu) a zajišťování správné regenerace pokožky. Pravidelným používáním tohoto profesionálního ultrazvukového čističe se zlepšuje celková kvalita pleti, která je poté čistější a působí zdravějším a zářivějším dojmem.

Základní účinky :
• odstranění nečistot, uvolnění pórů, vyhlazení pleti
• zapracování aktivních látek a kolagenu přímo do buněk pokožky
• hydratace a odstranění napětí pleti
• zpomalení procesu stárnutí pleti
• zlepšení pružnosti pleti
• hluboká hydratace tkání
• vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné, zmírnění nežádoucí pigmentace
• dokonalé vyhlazení pórovité pleti
• aktivace buněčné obnovy pleti
• mnohonásobné zvýšení účinnosti kosmetických přípravků
• výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu
Jedná se o bezbolestnou, neagresivní a šetrnou metodu, která vyčistí až 80% pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každou ženu, ať už ji trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá pleť.

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření – pleť je rozjasněná a dobře prokrvená.

Ultrazvuková špachtle pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací. Odstraní z pórů nečistoty a odumřelé buňky, vyhlazuje jizvy po akné a zároveň provádí mikromasáž okolní tkáně, díky které je pokožka lépe prokrvená a stimulovaná k vyšší produkci kolagenu a elastenu. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků, intenzivně regeneruje pokožku, která po ošetření vypadá svěže a zdravě. Pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou.

U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje ultrazvuková špachtle povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.

U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků.
U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek. Ultrazvuk provede také intenzivní mikromasáž kožní tkáně.

Funkce SONIC slouží pro ultrazvukové čištění pleti.
Funkce ION- slouží k znásobení účinku dermatologických přípravků, krémů a pleťových sér. Zapnutím funkce ION – aktivujete v přístroji zápornou elektrodu, která zintenzivňuje účinky krémů a napomáhá dopravit účinné látky hlouběji do pokožky. Funkci vypnete trojnásobným stisknutím tlačítka ION- nebo přepnutím na funkci ION+ .
Funkce ION+slouží k znásobení čisticího účinku ultrazvukového čističe. Zapnutím této funkce aktivujete v přístroji kladnou elektrodu, která mě čisticí a dezinfekční účinky. Funkci vypnete trojnásobným stiskem tlačítka ION+ nebo přepnutím na ION- .
Funkce aktivní LED biolampy – Červené světlo zlepšuje mikrocirkulaci, zmenšuje póry a zmenšuje tak životní prostor bakterií v akné. Zvyšuje dostupnost ATP, DNA a RNA reparaci v buňkách. Změnu vidět nejvíce v poraněných buňkách, ale i zdravých. Zpomaluje zánětlivé procesy, urychluje hojení ran, stimuluje tvorbu kolagenu. Jizvy jsou pevnější a jemnější, pokud se používá zevně. Odstraňuje i otoky. Používá se v DPL systémech (deep Penetrating light) systémech na rejuvenaci-omlazení pleti. Pro vnější použití. Odstraňuje i otoky. Používa sa v DPL systémech (deep penetrating light) systémech na rejuvenáciu –omlazení pleti.

Vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí při kosmetickém ošetření ……………………………… 190 Kč

Základní ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí
Odlíčení a tonizace , hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, maska, oční krém, závěrečné ošetření krémem dle typu …………………………………………………… 45 min …………………… 390 Kč

Standartní ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí
Odlíčení a tonizace, exfoliační maska ( změkčení pokožky pro lepší vyčištění ), vyčištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ruční dočištění pleti, ampule s hyaluronovou kyselinou, oční krém, závěrečné ošetření krémem dle typu a jeho zapracování ultrazvukovou špachtlí s LED červeným světlem ……………………………………..60min……………………….590 Kč

Luxusní kompletní kosmetické ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí
Ultrazvuková špachtle čistí do hloubky, uvolňuje póry, sjednocuje pokožku, vyhlazuje malé vrásky
Odlíčení a tonizace pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, ampule s liftingovým efektem , masáž obličeje a dekoltu, luxusní liftingová maska, sérum s liftingovým efektem, oční krém, závěrečné ošetření krémem dle typu a jeho zapracování ultrazvukovou špachtlí s LED červeným světlem ……………………… 70 min ………………690 Kč
UDĚLEJTE RADOST SOBĚ, SVÝM MILOVANÝM A VŠEM KTERÉ MÁTE RADÍ !!!